معرفی متنی

این دوره مناسب چه افرادیست؟

اگر به هر دلیلی احساس نمیکنید که واقعا فرد خوشحالی در تمام ساعت های روز هستید، این دوره مناسب شماست.
اگر نسبت به گذشته باری را به دوش میکشید و دردی را تجربه میکنید، یا چیزی در هم اکنون زندگیتان رخ داده که شمارا درگیر خود کرده است و یا اگر نسبت به آینده تان حس نامطلوبی، همچون، ترس، نگرانی و غیره دارید، این دوره مناسب شماست.
درکل، اگر میخواهید زیباترین احساس جهان را در تک تک ثانیه های عمرتان تجربه کنید، این دوره مناسب شماست.

 

در این دوره دقیقا قرار است به چه نتیجه ای برسیم؟

در این دوره قرار است به شادی بینهایتی دست یابیم که در بطن وجودمان درحال جوش و خروش است، اما مدتهاست دسترسیمان را با آن از دست داده ایم و یا کمرنگ کرده ایم. و به همین دلیل است که دست به هرکاری میزنیم تا به این شادی دست یابیم. از چیزهایی که میخریم، تا یک لحظه در فضای مجازی وقت گذراندن و تقلا کردن برای تغییر شرایط فعلی زندگی. اما من معتقدم این شادی، درجای دیگریست، جایی که هیچکس یادمان نداده است به دنبالش بگردیم. و دقیقا به همین دلیل است که این دوره درحال برگزاریست. آن جا، درون شماست.

 

رسیدن به این شادی که شما از آن حرف میزنید چه کمکی به ما میکند؟

شادی چیزیست که اگر داشته باشید، احساس خوشبخت بودن میکنید، با وجود تمام خلا هایی که هر زندگی ای درخود دارد. اما اگر آن را نداشته باشید، حتی اگر “تمام جهان” به نام شما باشد و همچیز سرجایش باشد، شما احساس خوشبختی نمیکنید. این را به جرعت عرض میکنم. میتوانید مصداقش را در اطرافتان مشاهده کنید.

پس اگر این شادی، سرجایش نباشد، ما هیییچوقت زندگی نکرده ایم، و به دنبال هیچ، دور خودمان گشته ایم. زندگی ای که تنها “یکبار” به ما بخشیده شده، ارزش آنرا دارد که در سراسر آن احساس خوشبخت بودن کنیم. و این احساس، میتواند هم اکنون وجود داشته باشد. به همین دلیل است که نام این دوره “زمان خوشبختیست” من میخواهم انتخاب کنید که خوشبخت باشید،”هم اکنون”، چراکه ارزشش را دارید و ظرفیتش را. و آنوقت، این زندگی کردن، ارزشش را داشته است.

البته مزیت دیگر این دوره این است که میتوانید مسیر درست زندگیتان را کشف کنید و به دست آوردهای با ارزش تری نیز دست یابید. زیرا یاد میگیرید بجای آنکه در نتیجه کارهایتان به دنبال خوشبختی بگردید، هم اکنون احساس خوشبخت بودن کنید، و از مسیر زندگیتان لذت ببرید. به اعتقاد من، مسیری که از ابتدا در آن خوشبخت باشید، زودتر شمارا به خوشبختیِ بیشتر، از جمله دست آوردهای مادی میرساند. “مقاصد ما در زندگی، همیشه از جنس مسیر خواهند بود” و هرگز نمیتوان با اندوه فراوان در مسیر زندگی، برای آینده ای شادی آفرین و موفق تلاش کرد.

 

چرا من، “دانیال تهرانی” برگزار کننده ی چنین دوره ای هستم؟

در صفحه درباره من، توضیحات مفصل تری در این باره وجود دارد، اما توضیحی هم در اینجا میدهم. من گذشته ای بسیار بسیار سخت را تجربه کرده ام، به همین دلیل همیشه سخت در تلاش بودم تا زندگی ام را تغییر دهم. برای اینکه میخواستم شاد باشم. اما نشد که نشد. یعنی نتوانستم چیزی را تغییر دهم و درست در همان لحظه که از تغییر شرایط نا امید شده بودم، “یک شادی عظیم” مرا دربر گرفت، و من شادمانه ترین روزهای عمرم را از آن موقع تا کنون پشت سر گذاشته ام.

درواقع حتی شرایط بدتر از پیش هم شد، اما یکچیز، درمن ثابت بود، “شادی و احساس خوشبختیِ تمام و کمال” دقیقا از همان موقع، زندگی من به سمتی نیز هدایت شد که توانستم اتفاقا شرایط را تغییر دهم، و این توان را فقط و فقط به این دلیل کسب کردم که فهمیدم “مسیر درست زندگیم” چیست. و این مسیر درست زندگی، کشف نگردد، مگر بتوانیم از هم اکنون، انسانهای خوشبخت و شادی باشیم که توان هدایت زندگی به مسیرهای شادی آفرین تر را دارند.

میدانید چرا به یکباره به فرد شادی تبدیل شدم؟ چون به دلیل مطالعات و شرکت در دوره های مخالف، ناخودآگاه تغییراتی بنیادین درمن ایجاد شده بود، و این تغییرات یکدفعه به بار نشست. وقتی چنین چیزی را کشف کردم، تصمیم به درمیان گذاشتن آن با دیگران کردم. زیرا عاشق آنم که بتوانم به دیگران کمک کنم. چندسال صبر کردم تا دانشم کاملتر گردد و از نتیجه بخش بودن آموزه هایم مطمئن تر شوم. امروز آن روز فرا رسیده است و به لطف خدا، بینهایت خوشحالم که میتوانم قدم در چنین راهی بگذارم.

 

این دوره به چه شکل برگزار میشود؟

  • فعلا نحوه برگزاری دوره به شکلیست که تا مدت تعیین شده ثبتنام انجام میشود. و پس از انجام ثبتنام، در تاریخ مشخص شده، این دوره تصویریست و به شکل اینترنتی و”جلسه به جلسه” برگزار میشود.
  • نحوه کار به این شکل است که هر چند روز یکبار (کمتر از یک هفته)، قسمت جدید این دوره آماده میشود و لینک دانلود آن در پروفایل کاربری شما درسایت قرار میگیرد.
  • در زمانِ پیش از برگزاری دوره و یا در حین دوره میتوانید سوالات و مسائل خودرا نیز مطرح کنید تا در این دوره و یا در جلسات مشاوره شخصی (اگر در دوره پاسخ نگرفتید) به آن به طور کامل، پاسخ داده شود.
  • پس از اتمام دوره، میتوانید یک ساعت مشاوره رایگان به منظور دریافت راهنمایی درباره مهمترین مسائلی که با آن مواجهید از من دریافت کنید.

 

آیا ضمانتی برای این که از این دوره نتیجه بگیریم وجود دارد؟

بله، من خیلی دلایل ناراحتی انسانهارا در این مدت زیر نظر گرفته ام و چون خودم را فردی میشناسم که با وجود آن گذشته تلخ و غمناک، هم اکنون واقعا از خود فردی شاد تر نمیشناسم، اعتماد بنفس کافی را برای دادن این وعده به شما دارم، که اگر با گوش جان پای حرف های من بنشینید و این صحبت هارا بارها گوش کنید و چیزهایی که به شما گفته میشود را جدی بگیرید، به فردی تبدیل خواهید شد که شاید هم اکنون نتوانید تصورش را هم بکنید.

مدت زمان این تغییر تنها به تلاش شما بستگی دارد، نمیتوان زمانی برای آن متصور شد. اما پس از اتمام این دوره، در صورتی که واقعا بخواهید تغییر کنید و مرا باور کنید، هرماه، تغییری به شدت چشمگیر خواهید داشت.

این دوره نیز مانند تمام محصولاتی که از شخص بنده تهیه میکنید، دارای ضمانت صد درصد بازگشت وجه میباشد. یعنی اگر در “هر زمانی از آینده” به این نتیجه رسیدید که مناسب شما نبوده است، بدون چون و چرا، تمام مبلغ خودرا پس میگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *