معرفی 22 فرایند ارتعاشی کتاب بخواهید و به شما داده میشود

[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

 

همانطور که در این بخش صوتی بینظیر از کتاب صوتی بخواهید و به شما داده میشود شنیدید، این کتاب میگوید یک جریانی وجود دارد که بر کل جهان و بر کل موجودات جاریست. و بجز این جریان هیچ جریان دیگری جاری نیست. نام این جریان جریان خوشبختیست، و از سمت منشا حیات (خداوند)، جاری میشود. این جریان، دربردارنده خوشبختیست، دربردارنده ی تمام خواسته های ماست، دربر دارنده ی سلامتی، ثروت و تمام چیزهای نیکو و مثبت است.

اما اگر اینگونه است، و چنین جریانی به سمت ما روانه است، پس چرا ما همیشه آنرا تجربه نمیکنیم؟

پاسخ این کتاب، به این سوال این است: “زیرا درحال مقاومت در برابر آن هستید!
مثالی که میزند این است که وقتی چراغی را روشن میکنید، چیزی که مشاهده میشود “نور” است. اما وقتی چراغ را خاموش میکنید چه چیزی مشاهده میشود؟ تاریکی؟ یا نبود نور؟

میگوید، تاریکی چیزی نیست جز مقاومت در برابر نور. و مشاهده تاریکی به این معنی نیست که یک تاریکی درحال تابیدن است.

این کتاب بر همین استناد میگوید منشایی بنام شر و بدبختی وجود خارجی ندارد، و تنها خیر و خوبیست که بر تمام شما درحال جاری شدن است. “اما شما به قدری آزاد آفریده شده اید که میتوانید دربرابر این جریانِ خوبی مطلق، مقاومت کنید و چیزی بغیر از خوشبختی را تجربه کنید!

حال، چگونه میتوان با جریان خوشبختی در هماهنگی بود؟

بگذارید بگویم، چیزی که از آن داریم به عنوان جریان خوشبختی حرف میزنیم، یک جریان ارتعاشیست. آن جریان یک انرژیست. انرژی ای که با دنیای مادی، رابطه تنگاتنگی دارد و میتواند روی آن تاثیر بگذارد. و اگر راهش در زندگی ما باز شود، خودبخود تمام اتفاقات زندگی مارا به سمتی هدایت میکند که در آن از هر نظر، خوشبخت تریم، از نظر روابطی که داریم، میزان سلامتی ای که تجربه میکنیم و میزان فراوانی و ثروت زندگیمان.

حال که میدانیم این جریان، یک ارتعاش است، تنها راه هماهنگی با آن، ارتعاشیست. فرض کنید یک گیرنده هستید، درست مانند دیش های ماهواره ای. برای جذب این فرکانس و این انرژی به زندگیتان، میباید با فرکانس آن در هماهنگی قرار گیرید.

این هماهنگی از طریق افکار و باورهای بنیادین شما صورت میپذیرد، زیرا، افکار و باورهای شما دارای ارتعاش هستند، و همین باورها هستند که ارتعاش و فرکانس شمارا میسازند. شما باید افکار و باورهایی را پیدا کنید و برگزینید، که با این جریان خوشبختی در یک ارتعاش قرار دارند. آنوقت، تمام خواستهای دیرینه تان، وارد تجربیاتتان میشوند.

برای درک بهتر این امر، پیشنهاد میکنم این بخشِ زیبارو مشاهده کنید.

جریان خوشبختی، پشت در، به انتظارتان ایستاده است

 

چگونه افکار مناسبم را پیدا کنم؟

چیزی که در کتاب های استر هیکس ارائه میشود و دقیقا نقطه تمایز کتابهای او با تمام کتابهای این حوزه است “دقیقا در همین بخش است

آموزه های آبراهام هیکس، یک تفاوت اصلی با سایر آموزه ها دارند و آن این است که بیشتر از افکار، به “احساسات” شما کار دارند. که من یک مقاله کامل درباره این که احساسات چه هستند از پیش، در سایت قرار داده ام (برای ورود به مقاله احساسات، روی متن کلیک کنید)

اما تا این حد در اینجا بگویم که “افکاری با جریان خوشبختی در هماهنگی هستند که به شما احساس خوبی ببخشند”
زیرا این کتاب میگوید احساسات شما “سامانه هدایتگر شما هستند” و قصدشان کمک به شما، در انتخاب افکار مناسب ( افکار هماهنگ با جریان خوشبختی) است. “و این همان چیزیست که جای دیگری عنوان نشده است.” !
درواقع باید از احساساتتون کمک بگیرید تا راه رسیدن به ارتعاش خوشبختی رو پیدا کنید.

برای درک بهتر، خوب توجه کنید:

هر فکری یک احساس خاصی در شما ایجاد میکند. اگر به این فکر کنید که فرد بی ارزشی هستید “این فکر” در شما احساس بدی ایجاد میکند، ولی اگر کسی از شما تعریف کند، حس خوبی بدست می آورید، زیرا فکر اینکه “خوب هستید” با خود واقعیتان در هماهنگیست. پس درواقع فکر اینکه “خوب هستید” با جریان خوشبختی در هماهنگیست. (اگر دوست دارید در این باره بیشتر بدانید، حتما مقاله احساسات چه هستند رو مطالعه کنید. “لینک مقاله “احساسات چه هستند“)

حال باید افکاری بیابید که درباره “سلامتی – ثروت و داشتن یک رابطه زیبا” به شما احساس خوبی ببخشد، اما انجام این کار نیازمند داشتن راهکار های تخصصی و هوشمندانه است، و این “راهکارها” همان چیزیست که در این کتاب از آن به عنوان “فرایندها” اشاره شده است. (لینک مقاله “معرفی فرایندها”)

مزیت اصلی این فرایند ها به طور مختصر:

 

در کتاب بخواهید و بشما داده میشود ، 22 فرایند موجود است که شمارا برای دستیابی به جایگاه ارتعاشی خوشبختی، در تمام حوزه ها یاری میسازد. این فرایند ها 2 مزیت اساسی دارند:

1- موجب میشوند همیشه احساس خوبی داشته باشید

2- موجب میشوند به خواست هایتان جامه عمل بپوشانید: زیرا همانطور که قبلا گفته شده، تنها وقتی به خواستهایتان میرسید که بتوانید فرد خوشحالی باشید. (در این مقاله به آن اشاره شده است، جهت مشاهده، روی متن کلیک کنید)

درواقع این فرایندها رسالتشون این هست که شمارو از هر احساسی که در اون هستید، “به تدریج” به جایگاه احساسیِ “عشق، سپاسگزاری و شادی” رهسپار کنند. و موجب تحقق خواسته های شما شوند. چه از این بهتر؟

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد، در پایین صفحه میتوانید سوالات و نظرات خودرا قرار دهید.

دوستدار شما، دانیال تهرانی

نوشته شده توسط “دانیال تهرانی”[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]

1 دیدگاه برای “معرفی 22 فرایند ارتعاشی کتاب بخواهید و به شما داده میشود

 1. طیبه کاظمی گفته:

  شما نوشتین احساسات مهمه
  من باید احساسم رو تغییر بدم یا چیزهای بیرونی رو تغییر بدهم
  ببینید من الان دارم کار میکنم دانشگاه
  خوب کارهایی هستن که دوست ندارم انجام بدهم
  الان من چه کنم
  به خودم تلقین کنم که اینا رو دوست دارم و شاد باشم
  یا برم دنبال کاری که شادم میکنه
  من نمیدونم چه کار کنم خیلی سردرگمم کمکم کنین

دیدگاه‌ها بسته شده است.